Zojuist ben ik gebeld door de nationale fotostudio benelux, voor de 2e keer. De eerste keer kon ik het gesprek niet voortzetten, maar vandaag kon ik opnemen.
Mij werd vertelt dat ik uit was gekozen door een aantal professionele mensen voor een fotoshoot. (Op dit moment had ik nog de illusie dat deze gratis was)
De mevrouw wilde mijn moeder spreken vanwege mijn leeftijd (16).
toen heeft mijn moeder met haar gesproken en het kwam erop neer dat ik €125.00 euro moet betalen voor een fotoshoot met visagie, etc etc.
Mijn moeder klonk overtuigd, ik iets minder vanwege de onverwachte 125 euro en toen ben ik gaan kijken op internet.
De site ziet er goed uit, alleen toen kwam ik op deze site van de Vara.
Daar las ik een bericht van een meisje dat twijfelde aan de echtheid en eerlijkheid van dit hele fotogebeuren.
Toen ben ik zelf gaan twijfelen, in haar verhaal en de reacties daarop stonden een aantal , voor mij, verontrustende dingen.
Waaronder dat dit bedrijf een boete zou hebben gekregen, en dat je niet krijgt waar je voor betaalt.'
Dus ik vraag me af, of er iemand is die eerlijk antwoord kan geven op mijn vraag. Betrouwbaar of niet?