BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Betreft reclame strategie Het Kruidvat

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
19-01-2007
  •  
3 antwoorden
  •  

Is mij ook diverse malen overkomen vooral Gillette Mach 3 scheermesjes en Dove doucheschuim.

Op 11 januari 2007 kocht ik in mijn enthousiasme een Gillette Fusion scheerapparaat en de daarbij behorende scheergel en balsem.

Maar wat blijkt: Bij ETOS krijg je gratis bij aankoop van het scheerapparaat een USB stick en 25 % korting op de scheergel en balsem en after shave deze korting geeft de DA organisatie ook.

Ik heb het kruidvat hiervan via een e-mail in kennis gesteld en kreeg als antwoord:

Bedankt voor uw e-mail.het spijt ons te vernemen dat u een minder prettige ervaring heeft opgedaan met de Gillette Fusion.ook wij hebben een scherpe aanbieding gehad van 9 januari t/m 13 januari 2007 de Gillette Fusion van 11,99 euro voor 9,99 euro.

Deze aktie is landelijk dus niet alleen Het Kruidvat.

De slogan van STEEDS verrassend. ALTIJD voordelig!

kan men dan beter maar dumpen en Het Kruidvat is voor mij echt over.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.