In maart van dit jaar heeft de rechter beslist dat mijn voormalig raadsman mij 4000 euro moet terug betalen o.a. i.vm. onterechte nota's.
Er is een betalingsregeling getroffen maar betaling is tot op heden uitgebleven. Onlangs heeft de fiscus de kantoorinboedel van betreffende persoon te koop gezet. Op dezelfde dag als deze verkoop ontving mijn advocaat een fax van de betreffende persoon dat men bereid is volgens de voorgestelde regeling af te betalen. Omdat betaling uitbleef heeft mijn advocaat er wederom de deurwaarder op gezet en nu zegt de deurwaarder dat betreffende persoon het ondernemersschap heeft gestaakt en dat er niks te halen valt en dat we de zaak maar aan moeten houden.
Echter betreffende persoon gaat gewoon door met het ondernemersschap, onder dezelfde naam maar geexploiteerd door een partner.
Mijn advocaat wil de raad van de deurwaarder volgen maar dat betekent dus dat ik nu en misschien wel voor altijd kan fluiten naar mijn centen waar ik al meer dan een half jaar op wacht.
Moet ik nu dan zelf maar actie ondernemen richting de wanbetaler?