BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Belastingdienst geeft verkeerde voorschotbeschikking aan

Bijdrage door gebruiker
27-01-2017
6 reacties
Goedenmiddag,

Ik keek eind december al raar op toen ik mijn zorgtoeslag niet kreeg, en nu eind januari heb ik het ook niet gekregen. Hierdoor ben ik op de mijntoeslagen site gaan kijken en daar stond aangegeven dat mijn maand(of jaar, was niet heel duidelijk ene plek stond jaar andere stond maand)bedrag aan inkomsten ruim € 33.000,00 zou zijn geweest!!

Nu verdiend ik nog geen € 20.000,00 per jaar, dus dit klopt totaal niet.
Volgens de belastingdienst heb je met zo'n salaris geen recht op zorgtoeslag, ja logisch.
Nu heb ik het aangepast in mijn toeslagen naar € 20.000 ( ik begreep dat je het beste wat boven je inkomen kon gaan zitten? ) Maar ik krijg geen bericht van de belastingdienst of iets?

Krijg ik nu van januari en februari mijn zorgtoeslag met terugwerkende kracht? of niet?
En hoe weet ik uberhaupt of ik vanaf nu wel weer krijg?

Alvast bedankt!!

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.