BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Belasting bijwerken na vervroegd pensioen

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
19-12-2006
  •  
1 antwoord
  •  

Volgend jaar word ik 61 en wil dan met vervroegd pensioen.

van mijn pensioenfonds krijg ik ca 85% van mijn huidig salaris tot mijn 65 ste jaat, daarna incl AOW iets meer dan 70%. mijn werkgever wil graag dat ik nog een paar dagen per week blijf werken tot eind 2009.

het pensioenfonds (MN-service) kwam laatst met een mededeling, dan men van de belasting een boete zou krijgen als men meer inkomsten zou hebben dan het laatste jaar dat men volledig werkte.

Ik begrijp dat als mijn totaal inkomen hoger uitvalt en dus in een hogere schaal valt met je top, dat je over het meerdere een hoger belasting tarief moet betalen, maar komt dan hieroverheem nog een boete?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.