BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Augustus lid geworden, als nog contributie betalen voor het gehele kalenderjaar?

Bijdrage door gebruiker
19-11-2020
60 keer bekeken
11 reacties

In augustus 2020 heb ik een Vispas gekocht. Dit is een verplicht lidmaatschap die je bij je lokale hengelsportvereniging moet afsluiten om te mogen vissen. Echter kom ik er nu achter dat mijn Vispas ‘maar’ één kalenderjaar geldig is. Kosten hiervoor zijn rond de €50,- per kalenderjaar en ik moet nu alweer een acceptgiro betalen voor 2021. Echter betaal ik evenveel als iemand die een Vispas koopt in januari, omdat je voor een kalenderjaar betaald.
Het lijkt mij niet heel moeilijk €50,- te delen door 12 maanden waarbij een nieuw lid alleen hoeft te betalen voor de maanden die nog resterend zijn in het kalenderjaar? Helemaal als ik het lidmaatschap in oktober of november had afgesloten. Dan kun je maar 3 maanden gebruik maken van je lidmaatschap.

Ik voel mij nu een beetje genaaid, omdat ik er van uit ging dat je een lidmaatschap aangaat van 12 volle maanden.

Mogen zij zomaar de gehele jaarcontributie van mij vragen in augustus? Dit kan toch veel eerlijker?


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.