BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

aanvulling gemeente op inkomen

Bijdrage door gebruiker
21-12-2010
11 reacties
ik samen met mij partner eenn bijstand uitkering van de gemeente,en mijn vriendin gaat in begin volgend jaar weer naar school toe,
en de gemeente zegt dat ze dan geen aanvulling kan krijgen van gemeente als studie financieer krijgt,dat ze geen recht heeft op aanvulling.

maar ze hebben ons verteld dat sociaal mini inkomen van 2 personen die samen wonen 1240 euro is.

ik heb uit rekent en wij komen samen op inkomen van 1095.00.

dus in mij ogen klopt het dan,de gemeente zegt dat wij dan geen recht hebben op aanvulling tot 1240 euro.

weet iemand of de gemeente gelijkt heeft dat wij dan geen recht hebben op aanvulling of dat het misschien mis hebben?

groeten willem
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.