BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

AANKOOPVERZEKERING ING PLATINUM MASTERCARD

Bijdrage door gebruiker
08-11-2011
8 reacties
Toen ik in Bangkok bij Glorious Tailors (berucht om z`n oplichtingspraktijken) op maat gemaakte kostuums bestelde en niets ontving op de afgesproken datum, de dag voor mijn vertrek uit Bangkok, dacht ik: ik ben gelukkig verzekerd met mijn ING PLATINUM MASTERCARD.
Maar helaas, ING weigert de aankoopbedrag te vergoeden, daar het bedrijf zich niet aan een leveringstermijn hoeft te houden.
Voor mij dus het bewijs dat de aankoopverzekering op de ING PLATINUM MASTERCARD niets voorstelt en volkomen nutteloos was in deze onverkwikkelijke zaak!
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.