mag het VGZ een ander tarief handhaven als het ziekenhuis?
ben namelijk in juli op de huisartsenpost geweest in het Maxima medischcentrum te Veldhoven, ben daar nog geen 10minuten binnen geweest en zonder dat ze mij geholpen hebben weer naar huis gestuurd.
nu vraagt VGZ aan mij een vergoeding van 235,98 euro, hierop heb ik gebeld naar ze en ik heb gevraagt om een factuur en deze krijg ik niet, hiervoor moest ik maar naar het ziekenhuis voor bellen, dit heb ik gedaan en wat blijkt het ziekenhuis heeft 104,02 euro gedeclareerd bij het VGZ .
dit is een verschil van 131,96 euro!!! hierop heb ik weer het VGZ gebeld en er werd mij vemeld dat ik gewoon 235,98 moet betalen . ik weiger dit te doen, zeker ook omdat ik hiervan geen factuur krijg , wat zijn mijn rechten in deze??
met vriendelijk groet
Twan v Asperdt