BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Welke verzekeringen heb je?

Bijdrage door gebruiker
25-04-2014
7 reacties
Ben benieuwd welke verzekeringen jullie hebben en waarom. Ik probeer zelf zo min mogelijk te verzekeren. Ik zet zelf geld opzij voor mocht er iets gebeuren.

Ik heb enkel:
WA verzekering
Ziektekostenverzekering
Inboedelverzekering

Een beetje het basispakket volgens mij. Ik begrijp dat niet iedereen in staat is geld te sparen en verzekeringen kunnen ook een veilig gevoel geven.

Maar daar staat natuurlijk tegenover dat je eigenlijk altijd meer kwijt bent met een verzekering en soms hebben ze amper toegevoegde waarde: telefoontoestelverzekeringen bijvoorbeeld.

Verder komt het vaak voor dat er ineens kleine lettertjes opduiken zodra je aanspraak maakt. Altijd alle algemene voorwaarden uit je hoofd kennen is helaas ook niet echt realistisch.

Wat hebben jullie verzekerd?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.