BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Verzekering doet moeilijk met uitkeren hulp en advies gevraagd

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
29-06-2006
  •  
10 antwoorden
  •  

Hallo allemaal

Ik heb een paard in de verzekering gehad bij Fairmount paarden verzekeringen in Weert. Elk jaar de polis keurig netjes betaald en gekregen, tot afgelopen jaar medio 2005. Door er regelmatig achteraan gebeld te hebben dat de polis nog niet binnen is en de nieuwe nota niet (ook geen herrinering endergelijke) werd er telkens gezegd het word opgestuurd enz.. Nu In Mei 2006 wordt mijn paard ernstig ziek en geen kans op overleven. De verzekering gebeld aangegeven wat er aan de hand is, immers je moet 24 uur van te voren de "schade"melden zo gezegd zo gedaan, vraag van onze kant uit tot wanneer loopt onze polis, u bent verzekerd tot en met 17-07-2006, maar u heeft een openstaande post, waarop ik zeg klopt hebben we herhaaldelijk over gebeld blablabla.... O maar dat kan ik niet zien in het systeem was daarop het antwoor, daar ben ik niet blij mee is mijn antwoord terug , maar hoe gaat dat nu verder dan, ik heb toestemming nodig om hem in te laten slapen en ben ik daarvoor verzekerd, jawel hoor mevr en als u het bedrag wat open staat alsnog overmaakt dan is er geen vuiltje aan de lucht u bent immers gewoon verzekerd. Prima de dag aangebroken om het paard te laten gaan, doktersverklaring mee gekregen die moest de maatschappij namelijk ook hebben, alles keurig binnen 5 dagen retour gezonden (is immers een eis bij de maatschappij) Toch maar weer eens gebeld om te vragen waar mijn rekening blijft om over te maken, ja die is onderweg, schiet je weinig mee op, dus verzocht om het bedrag zo door te geven zodat ik het per direct kan overmaken. Telefoon neergelegd geld over gemaakt en wachten op de bevestiging dat ze de papieren binnen hebben en het gaan afhandelen. Bevestiging zeggen ze naar 4 dagen dat ik weer een keer bel, o die moet naar u onderweg zijn. Heden zijn we 4 dagen verder naar veel telefoontjes gepleegd te hebben. Heb ik zaterdag de afwijzing gekregen ze hebben het dossier gesloten en verwijzen naar polisvoorwaarde 7.7. Nou zeg ik je die voorwaarden heb ik niet en dit gebeuren is me niet in koude kleren gaan zitten heb polisvoorwaarde 7.7 op hun site opgezocht en het houd min of meer in dat de schade niet in behandeling wordt genomen tot dat het openstaande bedrag is voldaan binnen de gestelde termijn. Nou dat bedrag waar ik al ruim een jaar om loopt te bedelen is overgemaakt en binnen, alleen door hun toe doen is het pas binnengekomen toen mijn paard al was overleden, wederom weer door zelf te bellen en te vragen waar het bedrag bleef.

Dit alles is telefonisch gegaan, want dit wil de maatschappij, de maatschappij heeft het dossier door moeten sturen naar het hoofdkantoor in Londen en die heeft het gesloten en weet natuurlijk nergens wat van.

Ik zou graag horen van jullie hoe ik dit het beste kan aanpakken, want ik ben het er niet mee eens hoe het hier allemaal gelopen is.

Bedankt alvast vooor het meedenken.

Gr.Daan

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.