BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Verplichte verzekering vakantiehuisje

Bijdrage door gebruiker
08-10-2016
14 reacties
Bij de boeking van een huisje op een vakantiepark in NL voor een midweek, werd ik verplicht een schadeverzekering af te sluiten. Dit was dus niet optioneel maar verplicht.Boeking gedaan via heerlijkehuisjes.nl. Kosten: 1,5% van de reissom+poliskosten+assurantiebelasting.
Wij hebben al een zeer goede en uitgebreide doorlopende reisverzekering, inclusief schade aan vakantieverblijven.
Via email contact gehad met heerlijkehuisjes.nl en nu zeggen zij dat als ik bezwaar had gemaakt, zij iets voor mij konden doen.
Is dit niet de omgekeerde wereld? Ikzelf moet in de actie om mijn geld terug te krijgen? Zoveel mensen zullen het maar laten zitten en betalen dus onterecht aan heerlijkehuisjes.nl. Mag dat zomaar?

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)