Beste Kassa,
Mijn man kwam na zijn revalidatie wegens een herseninfarct 16-7-2009 weer thuiswonen maar bleek erg van karakter te zijn veranderd en werd steeds meer verbaal en fysiek agressief tegen mij en onze 4 kinderen, waarvan er 2 ADHD en ODD hebben.
Na de laatste uitbarsting is mijn man bij zijn moeder in Duitsland gaan wonen (na opsporingsbericht Politie vanwege in overspannen toestand half verlamd in schakelauto rijden) omdat hij bang was dat hij ons of zichzelf iets zou aandoen. Per 1-12-2010 woont hij officiëel niet meer bij ons.
We dachten dat we een goede woonlastenverzekering hadden via SNS bij Jubilee bij onze hypotheek, maar deze wil niet uitbetalen omdat man niet meer in verzekerd object woont. Hierdoor kan ik, door verlaagd inkomen van mijn man ivm WIA, de hypotheek niet meer betalen en moet ik met 4 kinderen het huis uit. Is hier iets aan te doen of moet mijn man weer thuis gaan wonen met evt. moord oid tot gevolg?
Het gaat nu weer goed met de kinderen, maar oudste dochter is 1,5 jaar uit huis geplaatst geweest met OTS omdat ze door het gedrag van vader steeds wegliep, niet naar school ging, winkeldiefstal pleegde, 2 zelfmoordpogingen deed, pillen slikte en ruzie maakte. Nu gaat het heel goed en woont ze sinds mei weer zonder problemen thuis. Ze volgt met goede resultaten een opleiding aan ROC.
Jongste zoon moest vanwege zijn opstandige gedrag, door onophoudelijk commentaar van zijn vader, van regulier basisonderwijs af en zat 1,5 jaar op speciaal onderwijs met 1 jaar dagbehandeling. Omdat het nu thuis rustig is zit hij met goede resultaten weer op regulier onderwijs.
Ik kom niet in aanmerking voor alleenstaande oudertoeslag en word gedwongen om te scheiden, hoewel dat voor mij en de kinderen erg moeilijk is, na alles wat we al hebben meegemaakt. Via de gemeente heb ik al wwb aangevraagd, maar omdat ikzelf een WAO uitkering heb, krijg is er niet veel bij, hoewel de hypotheek ruim €1000,- p/m is.
Kunt U iets voor ons betekenen, want ik ben wanhopig. Ik heb al mijn spaargeld opgemaakt aan de hypotheek in de hoop dat Jubilee met terugwerkende kracht zou uitkeren. Zij hebben ons lang aan het lijntje gehouden, terwijl direct bij indienen schadeclaim door ons werd geschreven dat echtgenoot in Duitsland woonde.
Inmiddels woont hij in Zeeland, eerst bij zijn zus in huis, maar omdat hij daar ook "gek" werd van de drukte, sinds 1 november jl. in een appartementje à €700,- p/m. Omdat hij al een flink pensieongat heeft wilde hij zijn AOW opbouw niet verder in gevaar brengen. Hij heeft echter nu een WIA uitkering à ruim €1300,- en kan zijn belofte om de volledige hypotheek te betalen dus niet meer na komen. Van zijn ZW uitkering lukte dat nog wel.
Kortom: HELP!!!
Met vriendelijke groet en fijne feestdagen,
T.M. de Waard-Knechten