Hallo,
Gisteren (17-05-07) ontdekte ik een kleine vochtplek op mijn plafond. Vandaag heb ik mijn verzekeringsmaatschappij gebeld om te overleggen. (Ik was niet voornemens de schade te melden, maar eerst te overleggen omdat mogelijk de VVE van het gebouw de schade zou kunnen dekken, echter heeft de persoon aan de telefoon wel direct alles vastgelegd in het systeem)
Uit dat gesprek kwam naar voren dat ik ondanks een verhuis bericht, (Mijn verzekeringsdocumenten etc komen allemaal netjes aan op mijn nieuwe adres) ik toch mijn oude huis verzekerd blijk te hebben.
Nu komt het erop neer dat (zo is dit al uitgesproken door de maatschappij) ik GEEN recht heb op vergoeding van eventuele schade door de lekkage, omdat ik dus niet het juiste huis verzekerd heb.
De verzekering is gekocht bij de Rabobank, die is ook op de hoogte gesteld van het feit dat ik EN ging verhuizen EN van een huur naar een koop appartement ben gegaan. De verkoper van het product is op de hoogte gesteld en weet mij uitstekend te vinden, maar heeft "vergeten" dit door te voeren in het verzekeringssysteem, met als gevolg een mogelijk groot finacieel probleem voor mij.
Ik hoop dat er iemand is die mogelijk een lichtje kan laten schijnen op dit probleem.