BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Eigen Risico geind door automatische incasso; mag dit?

Bijdrage door gebruiker
09-01-2008
2 reacties

Hallo allemaal,

Hierbij wil ik jullie dringend waarschuwen voor het volgende. Ik ben nu verzekerd bij DSW; op zich geen probleem. Ik had gebeld én gemaild over hoe ze het ER van E 155,- zouden verekenen met de client.

Aan de telefoon kreeg ik te horen dat er dan een acceptgiro zou worden toegestuurd; via de mail kreeg ik vandaag het antwoord dat dit bedrag automatisch van mijn girorekg.zou worden afgeschreven, aangezien ik hun ook een machtiging voor het innen van de premie heb gegeven.

Aan de telefoon gehangen; de laaste versie werd helaas bevestigd!! Voor mij reden om een wijzigingsformulier aan te vragen om de incasso in te trekken en voortaan mijn premie per acceptgiro te betalen. De telefoniste van DSW zei wel dat dit niet kon, aangezien ik alleen een machtiging heb afgegeven voor het innen van de premie en dit lijkt mij de juiste versie van het verhaal. N.B. Je zou van te voren een brief krijgen met de aankondiging dat het verschuldigde bedrag binnenkort zou worden afgeschreven; dan kun je contact opnemen ter spreiding van de betaling!

Gaarne verneem ik een reactie van jullie hoe deze - en ik denk dat dit ook geldt voor de andere zorgverzekeringsmaatschappijen - wijze van handelen vinden. Ik blijf in ieder geval graag eigen baas over mijn geld!

Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)