Via de huisarts kreeg ik een verwijzing voor een gezondheidspsycholoog. De polisvoorwaarden op blz 13 van Anderzorg gaven aan, dat deze gedeeltelijk worden vergoed ( er is een kleine eigen bijdrage)De nota's zond ik in en deze werden niet uitgekeerd, sterker nog: niet eens werd vermeld, dat deze ingediend waren. Bij navraag, werd mij verteld dat er geen afdeling was voor dit soort nota's, men kon ook niet vertellen op welke termijn mijn nota's in behandeling zouden worden genomen.
Via SKGZ heb ik een klacht ingediend, daar ik tot op heden geen uitkering van mijn nota's heb ontvangen. 1 maand geleden kreeg ik van Anderzorg een excuusbrief, ( immers ik zat al 4 maanden op mijn centjes te wachten). SKGZ heeft het dossier direct gesloten en niet afgewacht tot Anderzorg mijn klacht heeft verholpen, door gewoon te betalen!
Ik heb keurig aan alle eisen voldaan, namelijk, nieuwe kopie nota's van mijn hulpverlener opgevraagd en deze gedeclareerd bij Anderzorg , met de gratis retour enveloppe. Tot op heden geen uitkering, en er is wederom een maand verstreken.
SKGZ laat mij ook vallen, daar men mijn dossier al heeft afgesloten, dit terwijl ik toch in duidelijke brieftaal en mondeling heb aangegeven, dat ik nog geen uitbetaling heb ontvangen. Waar sta je eigenlijk als chronisch ziek mens nog? Waarom laat SKGZ haar "vermeende"onafhankelijkheid, varen? Ik heb nu echt het gevoel dat Anderzorg wordt beschermd .Wie kan mij hulp bieden? ( door hartritmestoornis , astma en reuma ben ik erg moe van deze strijd)