BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ziggo komt abonnement beloften niet na, na samengaaan UPC

Bijdrage door gebruiker
28-04-2015
7 reacties
Ziggo heeft onjuiste informatie verstrekt aangaande het pakket TV Extra na fusie van UPC..
In de aan alle Ziggo klanten gestuurde folder "UPC en Ziggo gaan samen" van Directeur Consumentenmarkt Hans Blom staat de volgende passage.

Citaat: "Zo kun je met je TV Extra pakket bijvoorbeeld genieten van een nog groter aanbod films en complete series. TV Extra heet dan voortaan MyPrime en valt gewoon binnen je huidige abonnement, zonder extra kosten. Je vindt MyPrime onder de rode knop, zoals je gewend bent."

Dit blijkt niet waar te zijn.
Het merendeel van de "OnDemand" binnen het TV Extra pakket blijkt alleen tot MyPrime klanten bereikbaar te zijn!!!

Dit terwijl het TV Extra abonnement van Ziggo duurder is dan het overeenkomstige UPC pakket met MyPrime
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.