Hallo,
Ik heb een spiegelreflexcamera van Nikon. Ik zou er graag een klein cameraatje bij kopen die ik zo in mijn zak kan steken, zodat ik niet altijd met die grote camera (en lenzen) op pad hoef tijdens mijn vakantie.
Maar ik wil wel graag een camera die mooie scherpe foto's maakt, met vibratie reductie, zodat ik geen/minder bewogen foto's heb. En dan graag onder de € 200,00.
Welke camera zouden jullie adviseren? Is de samsung sh100 wat? Die camera heeft all share en dat vind ik wel grappig, maar maakt hij ook mooie foto's (toch ook niet onbelangrijk) of de nikon coolpix?
Ik heb wel eens gelezen dat je bij aanschaf op de groothoek moet letten, maar hoeveel moet die dan zijn? Ik ben een beetje een leek op dit gebied.
Ik zou blij zijn met wat advies.