BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wat een [...] tv philips en de service al helemaal, heb garantie maar krijg niet

Bijdrage door gebruiker
21-11-2016
9 reacties
Heb een aantal jaar geleden een philips tv met 5 jaar garantie gekocht.

een 55 inch pfl 7606 /12 voor 2000 euro.
Lang voor gespaard.

Nu is de tv in de garantie periode kapot gegaan. En het bedrijf waar ik hem gekocht heb failliet.

Er staat duidelijk op de bon dat er 5 jaar take care garantie van philips is afgesloten.

Nu is de tv kapot gegaan na 4 jaar en 10 maanden. en heb dit aangegeven bij philips en die wilt niks vergoeden.
de argumentatie is dat, het bedrijf failliet is waar ik de tv heb gekocht. er staat toch heel duidelijk philips take care garantie 5 jaar.

Zogenaamd niks bekend. En totaal geen oplossing bieden. Wat een [edit] bedrijf. ik mag toch wel verwachten van een tv van 2000 euro dat die langer mee gaat dan 5 jaar, los van de garantie nog.

ik weet in iedergeval dat ik nooit meer iets van philips in mijn leven zal aanschaffen. lijkt wel een bedrijf uit een oorlogs gebied. Dacht toch dat ze in nederland zijn gevestigd.

maarja nu zit ik nog steeds met een kapotte tv. En zie dat veel meer mensen er last van hebben.Ik hoop dat er een keer wat aan gedaan wordt.


Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.