BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Wasmachine met schade gekocht

Bijdrage door gebruiker
21-09-2015
14 reacties
Wij hebben een wasmachine gekocht met beschadiging. Hierdoor konden we het product met een korting van ruim 200 euro kopen. Siemens geeft op deze wasmachines 10 jaar garantie op de motor maar een voorwaarde is dat je de eerste eindgebruiker bent. Deze wasmachine was aan een eerdere klant van Coolbleu geleverd met schade. De klant heeft het apparaat daarom geweigerd. Coolbleu "2dekansje" verkoopt dit soort producten dus met korting.

Telefonisch heeft men ons toegezegd dat de garantie gewoon geldig is maar ik betwijfel het nu. Kan iemand mij vertellen wat mijn rechten hierin zijn?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.