BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

verkeerde TV geleverd

Bijdrage door gebruiker
08-02-2013
26 reacties
onlangs heeft mijn zus een TV gekocht bij mediamarkt, dit wellis waar via de webshop. goed naar de specificaties gekeken want dat doe je wanneer je iets via de webshop koopt.
na het afwegen van de plus en de min punten heeft ze een tv gekocht voor 170 euro ( was btw actie op dit moment). dit was een tv met 3d, full hd en goede resolutie.

Maar... mijn zus kreeg een tv geleverd zonder 3d. wat blijkt. de specificaties die op de webshop stonden hoorde niet bij deze TV maar bij een andere. het serienummer klopte echter wel.

contact gezocht met mediamarkt en deze kwamen met de volgende oplossing.
we mochten de tv terug sturen en dan kreeg ze haar geld terug na 2 weken (dit kan natuurlijk altijd al)
of een bedrag van 15 euro.

de tv is uiteraard snel van internet gehaald maar we hebben een printscreenshot gemaakt ervan.

mag dit ?
een tv verkopen via de webshop met de specificaties van een andere tv.
mij lijkt van niet en heeft ze niet gewoon recht op de TV waarvan de specificaties waren?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.