BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Softwareprobleem kpn tv

Bijdrage door gebruiker
11-06-2009
4 reacties

Sinds een paar weken heb ik een groot probleem met interactieve tv van KPN. De tv-ontvanger start zichzelf spontaan opnieuw op, waardoor ik telkens vijf minuten geen beeld heb. Ik heb deze storing doorgegeven aan KPN en kreeg de volgende reactie:

Geachte heer ,Naar aanleiding van uw klacht over Interactieve TV van KPN kunnen wij u als volgt informeren: Uit navraag is gebleken dat het probleem dat u ondervindt met de volgende software update zal worden opgelost. Het is nog niet bekend wanneer deze update zal plaatsvinden.Wij vinden het vervelend dat u deze ervaring heeft gehad met KPN, waarvoor in de eerste plaats onze excuses. Wij geven uw ervaring door aan de betreffende afdeling zodat wij onze service kunnen verbeteren.Met vriendelijke groet,

[edit redactie]KPN

Daarnaast kreeg ik van de storingsdienst te horen dat ik op mijn adres sowieso te weinig bandbreedte heb voor een goede ontvangst. Toen ik aangaf dat ik dit graag vooraf had geweten zei hij doodleuk: Ja, dat hoor ik van wel meer mensen.

Interactieve tv vind ik nog steeds een mooi product. Maar bedenk voor aanschaf wel dat het de experimenteerfase nog lang niet voorbij is. Naast vooral hinderlijke zaken als een ongelofelijk trage afstandbediening en schokkerig beeld, moet je er ook rekening mee houden dat je heel wat keren midden in die spannende film of bij de ontknoping van een sportwedstrijd naar een leeg scherm zit te kijken.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.