BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Samsung tv type LE32R32

Bijdrage door gebruiker
23-11-2007
4 reacties

Ik heb bij verschillende kanalen een zwarte balk, onder en bovenin het beeld. De beeld instellingen staan goed.

Er is al een monteur bij geweest van Selecto service group, deze werken in opdracht van o.a. Samsung.

Deze monteur geeft aan dat het probleem niet gerepareerd kan worden en dat er bij Samsung aan gewerkt wordt. Het schijnt een productie(software) fout te zijn. Bij Samsung en bij de Selectro service group wordt niet een oplossing aangedragen. De tv is nu 4 maanden oud en nooit goed geweest.

Zijn er meer mensen die deze helaas. slechte ervaring met dit type tv hebben? Wie heeft een idee om het probleem op een passende wijze op te lossen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.