BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

programma-instelling TV

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
25-02-2007
  •  
9 antwoorden
  •  

Vorige week heeft de Casema hun veelomvattende programma-instelling dusdanig gewijzigd dat er voor de abonnees veel voordelen aan kleven zoals het "niet meer te hoeven instellen van de TV bij verhuizing"........e.d.

Bij een poging mijn zenders te hergroeperen bleek dat ik slechts een aantal nog kan ontvangen; na een aantal telefoongesprekken ligt het euvel bij mijn afstandsbediening. De orginele (van mijn Philips S l9.1E AA) heeft een aantal jaren geleden er debrui aangegeven en ik heb een -naar ik dacht universele- afstandsbediening zonder merknaam gekocht. Deze heeft bij "menu" een aantal opties waaronder "installeren" maar doet niets.

Wie heeft hiervoor een snelle makkelijke oplossing?? Ben bang dat ik anders een dure (oude) Philips afstandsbediening moet kopen en een tweedehands TV meer uitkomst biedt.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.