BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Misleiding door Tele2

Bijdrage door gebruiker
02-10-2009
16 reacties

Hallo,Afgelopen dinsdag dinsdag is de monteur van Tele2 langs geweest en heeft voor mij telefonie, internet en televisie(digitaal) geïnstalleerd. Ik had het besluit om over te stappen naar het goedkopere Tele2 genomen i.v.m. de goedkopere prijs.Hierbij heb ik ook gekeken naar de snelheid van het internet en de kwailteit van het beeld:"

Tele2 levert een beeldkwaliteit die te vergelijken is met DVD-kwaliteit. De geluidskwaliteit

"Na installatie blijkt echter dat het beeld verre van DVD kwaliteit (lijkt meer op analoog) is en na meerdere telefoontjes met klantenservice en technische helpdesk hebben ze bevestigd dat de kwaliteit die ik nu heb, de kwaliteit is zoals ze die leveren.Ik ben hierin dus nogal misleid door Tele2 en heb telefonisch gezegd dat ik nogal ontevreden was. Ze boden mij aan mijn pakket te downgraden naar alleen internet en telefoon, zodat ik dan alleen de televisie van Ziggo zou kunnen nemen. Maar hiermee ben ik alsnog duurder uit, terwijl ik juist om de kosten te drukken voor Tele2 heb gekozen. De afkoopsom voor mijn abonnement was 395 euro. Ook geen optie dus. Wat kan ik hieraan doen? Tele2 heeft duidelijk misleidende teksten op de website en ik heb hier gelijk de eerste dag melding van gemaakt. Zowel bij de monteur als telefonisch.Alvast bedankt,
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.