BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

LED, spaarlamp of ouderwets peertje

Bijdrage door gebruiker
05-12-2014
18 reacties
Om energie, dus geld, te besparen ben ik naar mijn lampen in huis gaan kijken. Het is bekend dat spaarlampen in gebruik goedkoper zijn dan de peertjes, maar er is altijd verteld dat spaarlampen pas goedkoper zouden zijn indien deze voor langere tijd branden.

Is het nog steeds zo dat een spaarlamp pas zuiniger wordt tov een peertje bij minimaal 2 branduren achtereen ivm het opstarten?

Hoe zit dit met LED lampen. Kan deze gewoon op een toilet gehangen worden, dit ivm met de korte tijd dat ze branden hier?
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.