Ik heb ongeveer 3 jaar geleden een koelkast een fornuis en een vaatwasser gekocht bij BCC. Mijn koelkast is zaterdag kapot gegaan, en nadat ik een monteur heb laten komen ben ik erachter gekomen dat mijn koelkast door BCC in het grijze cirquit gekocht zijn.
Dit wil dus zeggen, dat ze hem in het buitenland aanschaffen om de prijs te kunnen drukken. Met als gevolg dat er in Nederland geen losse onderdelen voor te krijgen zijn.
Ik ben zaterdag naar de winkel gegaan waar ik al mijn spullen gekocht heb, maar hier kreeg ik totaal geen medewerking en ik moest maar 120 euro betalen voor een leenkoelkast ( een tafelmodel, terwijl ik een groot amerikaans model bij hun aangeschaft heb)
Mijn vragen zijn:
Mag een bedrijf dit zomaar doen aanschaffen in het "grijze"circuit?
is hier iets aan te doen ?
en ik vraag me af of ik BCC verantwoordelijk kan stellen voor het feit dat mijn koelkast niet te maken valt en dus is het geen low pricing maar duurkoop( volgens mij mag ik toch verwachten dat een koelkast meer dan 3 jaar meegaat )