BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Kapot product door fout in de handleiding

Bijdrage door gebruiker
10-05-2013
12 reacties
Bijna een jaar geleden heb ik een televisie met ophangbeugel gekocht bij de Mediamarkt, De beugel is na een week los komen te zitten waardoor de televisie van de muur gevallen is. Achteraf blijkt dat ik de verkeerde schroeven heb gebruikt. Dit staat verkeerd aangegeven in de handleiding. In de handleiding staat namelijk pak schroef C terwijl dit een W had moeten zijn. De handleiding is nu zelfs vernieuwd.
Ik heb zelf al van alles geprobeerd met de Mediamarkt en de leverancier van de beugel. Helaas zonder resultaat. Ze geven aan dat ik verstand van zaken moet hebben wanneer ik een televisie ophang.
Ik vraag me nu af wat ik nog zou kunnen doen. Helaas is de mediamarkt niet aangesloten bij de geschillencommissie en advocaatkosten zijn natuurlijk erg duur. Hebben jullie misschien tips?

Alvast bedankt, Karin
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.