BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

is TV in een kast schadelijk?

Bijdrage door gebruiker
28-05-2010
15 reacties
Bij mijn TV ophalen in de winkel overhoorde ik een gesprek tussen de verkoper en een potentiële andere klant.
De klant zei dat de TV waar ze over praatten te groot was en dat die niet in zijn TV kast pastte. De verkoper antwoordde daaro: "mijnheer, het slechtste wat u kunt doen is een TV in een kast plaatsen. De warmte kan niet voldoende weg, en kan zodoende schade aan uw TV toebrengen".
Ik hield wijselijk mijn mond, want bij mij heeft de TV ook altijd in een kast gestaan, hij ging kapot, en omdat er nog garantie op zat, kreeg ik een nieuwe.
Kan iemand mij vertellen of dit inderdaad schadelijk is voor de TV ? Ook voor de computer, die bij mij keurig is weggestopt in een computermeubel ( wel voldoende ventilatie in achterwand!)
Alvast dank voor de reacties.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.