BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Is het mogelijk om electra om een deurkozijn te leggen?

  •  
28-07-2020
Wij hebben een stopcontact op een muur zitten, die we graag op dezelfde muur, maar dan 20 cm verderop willen laten verplaatsen.
Dat lijkt me op zich prima te doen voor een electricien.
Maar nu het moeilijke deel: Tussen beide punten in staat een deur haaks op die muur. Die deur zit in een metalen kozijn die tot aan het plavond gaat. Ik vraag me dus af of dit wel mogelijk is. En wil dit graag weten, voordat ik die opdracht ga geven.
Kan je om dat kozijn heen boren? Zo niet, zou je door het metalen kozijn heen kunnen boren zonder verlies aan kracht? Ik snap dat het niet mooi is om de electra te zien lopen, dus zou liever de eeste optie hebben, maar als dat niet kan is dat nog een optie.

Achtergrond: Het stopcontact zit nu op de overloop net naast de deur naar de trap. Graag wil ik hem in de trapruimte, om daar een nachtlampje in te kunnen doen, zodat we licht op de trap hebben.

Als alternatief zou de stroom vanaf onderaan de trapruimte helemaal naar boven gelegd moeten worden. In dat geval moet je wel 7 meter de electra infresen, en dan dus die lengte weer dichtplamuren en hele muur sausen. Dus lijkt me minder werk als het zou kunnen vanaf boven.
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.