BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ik heb dubbel betaald bij KPN ik zou het volgende bedrag terug krijgen €176,-

Bijdrage door gebruiker
27-06-2016
Deze post is gesloten
Deze post heeft een topreactie
3 reacties
Het gaat om Digitenne en dit is omgezet naar iTV Thuis instap we hebben alles ingeleverd en nieuw pakket terug gekregen.
Dit loopt al maanden. Ik heb een bevestigings mail gehad dat het klopt.
KPN: bevestiging creditering kpn-servicemail@kpn.com Beantwoorden| 6-5-2016 U

Geachte heer Couperus,

Zoals afgesproken tijdens ons gesprek op 6-5-2016 stuur ik u deze e-mail over de bevestiging van de creditering.

Ik heb de creditering van €176,- doorgezet naar mijn manager en zodra ik hier een goedkeuring van heb zal ik dat laten weten op telefoonnummer:06xxxxxxxx


Ik vertrouw erop u voldoende geïnformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

ManouHenselmans

KPN Klantenservice
Op dit bericht kunt u niet antwoorden. Voor vragen kunt u kijken opkpn.com/helpof bel gratis 0800-0402. Wij zijn 24 uur per dag en 7 dagen in de week bereikbaar. Kijk ook eens opforum.kpn.comvoor meer informatie.


Maar hoe krijgen wij nu ons geld terug? ben je te laat met betalen krijg je gelijk post met dreigingen deurwaarders en nu is het andersom wie helpt ons?
Ik vind dit echt bizar! Wie kan ons helpen?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)