ik heb 3 maanden geleden een digitale filmcamera gekocht. dezelfde week merkte ik dat hij niet helemaal goed werkte. ik dacht dat het misschien aan de instellingen lag, dus ben er niet mee trug gegaan. dat weekend ben ik op vakantie gegaan en midden in de vakantie (na een 20 minuten filmen en 30 foto's) deed hij niks meer.
het eerste weekent dat ik thuis was ben ik trug gegaan naar de winkel. daar moesten ze hem opsturen en ik kreeg geen nieuwe. ik was het er niet mee eens maar, er zat een krasje op dus had ik geen keus (schijnbaar) nu zijn we al 9 weken verder en ik heb nog niks. ik heb geen leencamera aangeboden gekregen. toen ik zaterdag naar de winkel ging om te vragen hoe lang het nog duurde zag ik dat de camera 100 euro goedkoper was.
om een lang verhaal kort te maken; heb ik recht op die 100 euro??ik heb tenslotte een kapotte camera gekocht, niet of nauwlijks kunnen gebruiken en ik ben 'm al 9 weken kwijt. het gaat wel over een camera van 1100 euro.
hopelijk heeft iemand op mijn vraag