IK HEB 3 electrischeAPPARATEN GEKOCHT BIJ TROOSTWIJK VEILINGEN, DE GOEDEREN WAREN INGEBRACHT EN GEEN VAN 3 WERKTEN.
TROOSTWIJK BEROEPT ZICH OP ARTIKEL 6, maar dit is gewoon bende uit de afvalcontainer en je kunt het daar niet proberen.
Van Troostwijk krijg ik het volgende antwoord
Geachte heer/mevrouw,
Zoals u wellicht in onze Algemene Veilingvoorwaarden hebt kunnen lezen (u bent daar immers mee akkoord gegaan) veilen wij ‘voetstoots’ met afwijzing van elke aansprakelijkheid jegens Troostwijk aangaande de status van kavels en garanties. Het betreft veelal gebruikte machines uit een faillissement of bedrijfsbeëindiging. Het kopen van machines op veilingen komt volledig voor verantwoording van de koper. Wij adviseren geïnteresseerden dan ook altijd om naar de kijkdagen te gaan waarop alle kavels grondig geïnspecteerd kunnen worden. Wij zijn geen producent/ van machines maar slechts een veilinghuis dat kavels ‘as is, where is’ beschikbaar stelt aan de hoogste bieder op diens eigen verantwoording.
Als er zichtbare defecten zijn, zullen onze medewerkers het niet nalaten om dit in de kavelomschrijving te vermelden (wij omschrijven naar beste eer en geweten). Echter het is ons niet altijd bekend wat de status is van kavels, hetgeen de expliciete reden is waarom wij de kijkdagen organiseren (geïnteresseerden hebben een onderzoeksplicht).
Hoezeer wij ook betreuren dat het kavel niet in de staat verkeert zoals u misschien had gehoopt, kunnen wij u in deze niet verder helpen.
Wij vertrouwen erop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben,Troostwijk veilingen.
Ik wil graag weten of er iets aan te doen is en wil voorkomen dat er meer mensen de dupe worden van deze praktijken.