BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Geen 1e hands camera?

Bijdrage door gebruiker
20-05-2007
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
4 reacties

Ik heb het vermoeden dat mijn digitale spiegelreflexcamera niet nieuw is maar een gerepareerde verkocht als nieuw. Hoe kom ik hier achter?

Ik heb de camera nu een jaar. Ik ben gaan twijfelen door opmerkingen van mensen. Het bodynummer aan de onderkant van de camera is geheel verdwenen, het nummer kon je er zo afvegen. Het bodynummer wat de software mij geeft is niet gelijk aan het nummer wat op de camera stond en op de doos staat. Ook heb ik geen (garantie)certificaat waar het bodynummer op staat(dit voor controle bij dedouanedat je de camera in nederland hebt gekocht). Het schijnt dat je aan het bodynummer kunt herleiden in welk land de camera verkocht is. Het gaat om een Canon 350D. Zijn er meer mensen die twijfelen? Heeft het zin om hier werk van te maken?

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)