BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

axxion portabel dvd speler

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
22-08-2006
  •  
2 antwoorden
  •  

halo

op 07 juli 2006 heb ik bij halfords een portabel dvd speler gekocht. in minder dan twee weken is die al stuuk na ongeveer 10 minuten begint hij te brommen vervolgens nog geen paar minuten later lopen de dvds vast en begint te haperen waarna het beeld zwart wordt en het die niets meer.

op 20 van die zelfde maand ga ik naar halford om te vragen of ik een andere kan krijgen zo niet of ik mijn geld terug kan krijgen. ze zegen nee ze kunnen mij geen nieuwe geven of mijn geld terug geven want ze verkopen geen tweede handse spulen maar ze kunnen het wel laten reapareren. ik zeg ook en hoe lang duurt dat ze zegen rond 10 dagen ik zeg oke. de tien dagen gaan voor bij geen telefoontje vorige week belden ze me op om te zegen dat het dvd speler is aan gekomen oke . ik kijk of het werk het werkt maar met een klein mankement de sherm valt weg als je de beeld een betje schuif ik denk dat komt van de dvd zelf vandaag wil ik graag een filmpje gaan kijken en wat gebeurt er de dvd werkt niet eerst hoor ik aleen maar stemen en ik zie niets na enkele minuten hoor ik helemaal niet het beld is helemaal grijs dus de problem dat het dvd had heeft die het alweer .

ik wil heel graag mijn 139 euro terug krijgen want ik ben bang dat als ze het weer gaan repareren komt die weer met het zelfde fout en een nieuwe vertrouw ik ook niet. wat moet ik doen

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.