BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Windows Security Center

Bijdrage door gebruiker
  •  
  •  
21-09-2006
  •  
14 antwoorden
  •  

na installatie van nieuwe PC en vervolgens activren van meegeleverde Norton sec centrum onstonden veel problemen. Naar aanleiding daarvan met hulp van HP helpdesk Norton geheel verwijderd. Alle problemen verdwenen op één uitzondering na: Bij aanklikken Windows Beveiligingscentrum komt opmerking dat het centrum niet beschikbaar is omdat de Security Service niet is gestart. De verdere instructie om wel te starten geeft geen resulaaat. Overigens lijkt de Fire wall wel actief. Icoon verschijnt echter niet rechtsonder.

Onder andere al acties uitgevoerd als uitvoeren>cmd.ex>NET START wscsvc. Echter zonder resultaa. het lijkt er op dat ik geheel opnieuw moet gaan installeren hetgeen weer twee dagen gaat kosten, heeft één van julli mogelijk nog een zeer bruikbare tip??

Bvd Gerrit

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.