Op 20-10-2009 is mijn Acer Aspire 9920 (20 inch) laptop retour gezonden na reaparatie door Acer Nederland. (videokaart kapot na 15 maand).
Tegelijk had ik mijn voedingsadapter meegestuurd om deze te laten nameten, doch deze is niet retour gestuurd.
Ik heb 6 telefoontjes gepleegd met de helpdesk, waarin mij gezegd werd dat de desbetreffende afdeling via email op de hoogte wordt gesteld, ik krijg steeds hetzelfde verhaal te horen: u krijgt een email terug van de afdeling.
(Ook de reaparatie aamelden kostte al 5 week voordat ik een email gestuurd kreeg met daarin een nummer van UPS om het pakket te versturen).
Ik zit nu dus meer dan 6 week nog steeds te wachtten, en heb hun nu aangemaand om te reageren, wat dus wederom niet gebeurd.
Ik zet nu maar de rectsbijstand erachter, kijken of ik voor het einde van dit jaar nog gebruik maken kan van mijn laptop.
Wie heeft zoiets ook meegemaakt, en hoe is dit opgelost.