Hallo,
Mijn vraag betreft de facturering van Vodafone. Ik heb sinds 3 juli '07 een Sim only basis abonnement van 27,5euro hiervoor krijg ik 200 belminuten. deze belminuten worden verstrekt in de vorm van een bedrag 27,5 euro.Op de factuur wordt dit ook weergegevenmaar isniet terug te vinden belminuten ik daad werkelijk heb verbeld. de gespreksduur van alle gesprekken worden wel weergegeven (op secondenoukeurig)maar hier heb je niks aanomdatde eerste belminut pergesprek wordt afgerond op een minuut. Met 200 keer1 seconde bellen ben je doorje 200 belminuten (bundel)heen. De factuur geeft een dergelijke afronding niet weer en ook de som van de totale gespreksduur wordt niet vermeld.
De laatse drie maand krijg ik steeds hoge facturen van vodafone terwijl ik minder bel i.v.b. telefoon van de zaak.De bedragen en nummers die buiten de belbundel vallen zijnniet de aanleiding tot de hoge factuur bedragen. Na vraag hierover heeft nog niet geleidt tot beantwoording.
Open staande vragen:
- waaromgeeft vodafone de belminuten niet weer - hoe kan ik controleren of de verbellde minuten corect zijn - Waarom kiest Vodafone voor zo'n slecht inzichtelijke factuur
Wie heefteen soortgelijk verhaal of kan mij antwoordd geven?
Afzender
Edwart