Hallo,
Ik heb een klacht over Vodafone.
Op 16 september heb ik telefonisch een verlenging van mijn abonnement afgesloten, waarbij ik een nieuw toestel zou krijgen opgestuurd. Deze heeft Vodafone (of de transporteur) naar het verkeerde adres gestuurd, namelijk mijn voormalige woonadres. De dame die het pakket heeft aangenomen (en ondertekend), vertelde mij het pakketje gelijk terug te hebben gegeven aan de transporteur toen ze zag dat het niet voor haar was.
Inmiddels zit ik in een vermissingstraject, waarvan ik van mening ben dat ik daar niet op hoef te wachten, omdat deze fout niet de mijne is.
Ik denk dat ik rond de 30 telefoontjes heb gepleegd met Vodafone, maar de helpdesk (0800-0200056) kunnen mij niet verder helpen, zeggen dat ik moet wachten en willen mij ook niet doorverbinden met iemand die mij wel kan helpen.
Inmiddels ben ik twee klachtenbrieven verder en is er nog geen oplossing.
Help....