BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Vodafone factuur kosten!

Bijdrage door gebruiker
30-03-2017
10 reacties
Hallo,

Sinds een aantal maanden schrijft Vodafone onverklaarbare bedragen van mijn rekening af, ik heb een abonnement van €41,99 maar ze schrijven continu €42,56, €42,44 etc. Ik heb hier over gebeld, maar de betreffende medewerker kon mij niet vertellen waar deze kosten vandaan kwamen. Ik heb hun hierop gevraagd om de automatische incasso stop te zetten, omdat ik vond dat ze niet met deze verantwoordelijkheid kunnen omgaan. Ik zou mijn factuur voortaan via mail krijgen, dit is tot op heden nog steeds niet gebeurt maar ik heb Vodafone laten blokkeren bij mijn bank en ik maak netjes elke maand het verschuldigde bedrag over.
Nu berekenen ze mij €4,75 omdat ik geen automatische incasso meer gebruik, ze hebben mij ook verteld dat aléén bij automatische incasso's de factuur kosten niet berekend worden. Hoewel ik nog steeds geen enkele factuur per mail heb ontvangen lijkt het mij sterk dat ze voor alles behalve automatische incasso absurd hoge facturatie kosten in rekening mogen brengen. Kan iemand mij uitleggen hoe dit zit?


Met vriendelijke groet,
Delen:
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)