Wat is Vodafone een asociaal niet meehelpend bedrijf.
Ik heb gewoon een abbootje van € 8.00 in de maand alleen maar om mijn kind te kunnen bereiken als het nodig is.
Dit abonnement heb ik al jaren dus geen veranderingen of zo , ik gebruik ook al jaren eigenlijk maar 76 cent of zo per maand van mijn tegoed.
Tot hiertoe geen probleem.
Op 17 februari krijg ik een berichtje op mijn telefoon met: Van harte met je nieuwe abonnement , de telefoon wordt morgen bezorgd".
Ik ben meteen naar My Vodafone gegaan en zag dat er op mijn naam een duur abonnement is afgesloten met de duurste I-Phone die er maar is.
De telefoon zou moeten worden afgeleverd op een adres in Amsterdam en de rekening naar mij in..... juist, Zeeland.
Probeer dan maar de hulpdienst van Vodafone te pakken te krijgen, maar je kunt alleen een beetje chatten met een onwetende medewerker.
De volgende dag om 8 uur bellen en de I-Phone is teruggehaald van verzending want de medewerker gaf toe dat ik niet de enige ben die via de site van Vodafone slachtoffer is geworden van deze fraude, dus gelukkig denk ik dat was dat.
Helaas is dit niet "dat was dat" want het abonnement blijft op mijn naam staan en ze halen het er niet af en op mijn pagina staat ineens dat "mijn NOOIT bestelde" toestel vermist is.
We hebben uren geprobeerd om de fraude dienst aan de lijn te krijgen maar iedere keer worden we doorverbonden en dan werden we gewoon weggedrukt en moesten we opnieuw bellen en dan wordt bij een andere nieuwe medewerker je hele doopceel doorgenomen van geboortedatum tot banknummer anders weten ze niet dat jij, jij bent en weigeren ze je te woord te staan (maar een I-phone zonder je ID en zo kun je gewoon via de website bestellen en in een stad aan de andere kant van het land laten bezorgen zonder controle)
Wij kwaad naar de Vodafone winkel en de verkoper in Terneuzen vertelde ons dat we al de derde zijn met deze klacht: Letterlijk zijn woorden "I-Phone van 900 euro zeker?" .
Hij heeft voor ons gebeld en ook hij heeft een half uur in de wacht gehangen voordat hij iemand aan de lijn kreeg en tja.......... nee de abbo gaat niet van onze naam af voorlopig en wij moeten het toestel als vermist opgeven bij de politie (eh ze hebben het niet verzonden omdat wij op tijd waren dus we doen dus geen aangifte van vermissing ), de politie waar we natuurlijk wel geweest zijn vind dit ook een vaag verhaal en snapt er niets van.
Maar juridisch gezien zijn wij helemaal geen toestel kwijt en doen we daar aangifte voor dan zegt Vodafone, Oh je geeft toe dat je een toestel kwijt bent, hier is hij en het abonnement en de bijbehorende hoge kosten heb je als nog.
Vodafone is vreselijk naar zijn klanten toe en ik wil gewoon dit frauduleuze abonnement van mijn naam af want ik heb er slapeloze nachten van .
Hoe erg is het als een webpagina van een bedrijf wordt gehackt (dus "niet de klant") en ze proberen het de klant in de schoenen te schuiven.
Ik weet niet meer wat ik moet doen want Vodafone is niet normaal te bereiken en dat zelfs niet voor medewerkers in de Vodafone winkel.
Ik krijg hier het gevoel van dat het Vodafone zelf is die de boel oplicht om dure abonnementen te verkopen ... en ik weet echt niet wat ik nog moet doen om van deze ellende af te komen.
Ik wil gewoon mijn oude abbo van 8,00 terug en verder niets want ik gebruik mijn telefoon amper , maar nergens kan ik aankloppen voor hulp, Vodafone heeft gewoon de macht.