BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

verkeerd voorgelicht

Bijdrage door gebruiker
11-05-2010
5 reacties
Hallo,

Ik heb half april een abonnement, Blackberry Bold 9700 - bel/sms 100, afgesloten bij kpn mobiel.

Tijdens het bestellen werd mij vertelt dat ik geen 25 euro aansluitkosten hoefde te betalen, omdat ik van prepaid naar abonnement ging. Dit is ook mijn eerste abonnement die ik ooit gehad hebt.

Na de activatie vertelde kpn mij dat de Blackberry internet pas van kracht ging na ongeveer 6 weken. Ik vind dat raar, want hoezo zou dat 6 weken moeten duren. Mijn internet werkte wel en ik ging dat dus navragen. Mij werd verteld dat ik hiervoor een compensatie kreeg.

Ik krijg nu net een rekening en er staat dat ik wel 25 euro aansluitkosten moet betalen en ook de hoge kosten per MB moest betalen, wat meer kost dan een internet abonnement, zonder compensatie. Ook snap ik niet waarom er nou -16 euro aan korting op mijn rekening staat.

Verbruik dat niet in de bundel zit-------Aantal---Volume--------Korting (€)------Bedrag (€)BTW
Internet op je mobiel------------------- 50-----7,483 MB--------(-15,79)----------------25,20
Video streaming ------------------------ 6------6,063 MB--------------------------------1,44

Wat kan ik nu het beste doen, nadat ik 2 keer verkeerd ben voorgelicht, door 2 verschillende medewerkers. Heeft iemand hier ervaringen mee?

Groetjes Remco
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.