BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Verbannen op habbo

Bijdrage door gebruiker
21-07-2016
10 reacties
Hey, ik ben onterecht verbannen op habbo. Habbo is een soort van online spelletje waar je echt geld aan moet geven. Ik ben meer dan 3 jaar geleden verbannen ivm het reclame maken voor retro's. (Retro hotels zijn nep habbo hotels die exact hetzelfde zijn.) Dit was een ban t/m 2025. Later werd het opeens veranderd naar een permanente ban. Als ik nu probeer in te loggen staat er ook niks meer over retro's, maar staat er "ongepast gedrag".

Toen ik net verbannen was snapte ik niet dat je ook een ticket (mail) naar habbo zou kunnen sturen. Later wel, maar omdat het al langer dan 6 maanden geleden is doen ze er niks meer mee. Je krijgt dan telkens dit mailtje:

"Bedankt voor jouw mail naar de Habbo Help Tool.
We hebben gemerkt dat het hier een oude zaak betreft. Jammer genoeg kunnen we enkel aanvragen behandelen tot maximaal zes maanden nadat je account werd geblokkeerd. Eens deze periode van zes maanden werd overschreden kunnen we helaas niets meer doen."

Ook als ik vraag waarom is dat zo is krijg ik exact hetzelfde mailtje binnen. Ze doen er dus niks aan! Ze lezen het niet eens door.

De reden dat ze dit doen is natuurlijk zodat ik op een nieuw account weer heel veel geld ga uitgeven..
Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.