BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

van abonnement naar prepaid

Bijdrage door gebruiker
15-10-2005
4 reacties

ik heb een probleempje met Orange.

Graag wil ik uw mening over het volgende.

Ik heb een abonnement bij Orange gehad en heb die op 10-08-05 opgezegd en de kaart om laten zetten naar prepaid.

Vanaf 10-08-05 heb ik een opzegtermijn van 2 maanden voor het abonnement en daarna is het een prepaidkaart maar ik heb nu een rekening gekregen op 07-10-05 waarop mijn maandelijkse abonnement

staat van € 20,= met de periode 27-09-05 tot 26-10-05

Mijn abonnement is dus per 10-10-05 omgezet naar prepaid(duurdere gesprekskosten) maar ik betaal nog abonnement tot 26-10-05.

Nu is mijn vraag mag dit

Ik betaal namelijk wel een abonnement tot 26-10-05 maar bel niet meer volgens de tarieven van het abonnement maar van prepaid

Frank

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.