BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

terecht gefactureerd of niet?

Bijdrage door gebruiker
09-09-2004
5 reacties

Hallo,

Ik heb een kabel internet abonnement bij UPC/Chello. Ooit ben ik gestard bij Sonera, met als starterskorting geen installatiekosten en geen modemkosten. UPC heeft later het bedrijf Sonera overgenomen en ging mij ong. 1,5 jaar daarna nog eens borg voor het modem factureren. (Dit modem heb ik destijds al van Sonera ontvangen dus).

Kunnen zij mij nu verplichten om deze borg te betalen??\

Inmiddels hebben zij namelijk mijn internetverbinding afgesloten omdat ik eerst moet betalen en ik weiger dit. Ik wil nu graag weten of ik ook echt in mijn recht sta door dit te weigeren.

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.