BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

telefoonummer 09001822 niet gebeld wel op fatuur Ziggo

Bijdrage door gebruiker
•
•
20-01-2017
•
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
1 reactie
•
Op mijn rekening van december staat op de all in rekening van Ziggo dat ik op 12 december voor 18,95 gebeld zou hebben maar ik kan dit telefoonummer niet thuis brengen. Ben ik gaan googlen naar dit nummer kom ik deze berichten tegen:

Telefoonnummer: 09001822

Weergave: 422×

Beoordeling: 5×

Commentaren bij het nummer 09001822

Commentaar is succesvol verzonden.

×

20-01-2017

Staat op 18,95 mijn factuur ik zou 12 december gebeld hebben met dit nummer

10-01-2017

Zie op afrekening dat er 42 min. met dit nummer is gebeld, maar dit nummer is nooit gebruikt! Wat doe ik hier mee?

17-12-2016

€ 8,64 voor dit nummer moeten betalen. Zou een infonummer zijn voor files, vluchtnummers enz. Ik zou op internet gaan zoeken en zeker geen betaalnummer bellen weet niet waar het vandaan komt. Komt vaker voor??? Komt dit vaker terug en zo ja kan ik dit stoppen?

09-12-2016

op mijn factuur staat 10 euro omdat er gebeld zou zijn naar nummer 09001822.

Kunt u mij zeggen waar dat nummer vn is? Het zegt mij niets!

23-10-2016

zie het op mijn telefoonrekening zonder dat iemand van ons gezin gebeld heeft, zie na controle op internet bij wie dit nummer hoort dat veel mensen daar last van hebben al langer dan 1 jaar

heb het gemeld bij consuwijzer.

Voor iedereen die dit ook heeft meld het daar ook!!!!

Het toevoegen van commentaar

Uw ervaring met het nummer

Is hier bij de redactie iets over bekend.
Hartelijke groet,

José van der Torre

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)