BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Tariefsverhoging "vaste tarieven" Vodafone

Bijdrage door gebruiker
16-10-2019
4 reacties

Misleidende tarieven Vodafone

In alle advertenties zegt Vodafone, dat je een abonnement kunt afsluiten voor een vast bedrag per maand. De omschrijving is dan “Nu de gehele contractduur bv € 20,-- per maand.” De zelfde omschrijving staat in het contract.

Ik heb in mei en juni een abonnement afgesloten. De eerste maanden heb ik inderdaad het vaste afgesproken bedrag betaald In Oktober worden er 2 hogere bedragen afgeschreven zonder dat ik hierover ben geïnformeerd.

Navraag bij Vodafone leert dat Vodafone de “vaste”tarieven” met 1,7% inflatie correctie heeft verhoogd. Dit overeenkomstig de Algemene Voorwaarden.

Vaste tarieven bij Vodafone zijn dus niet vast. Ik vind dit pure misleiding.

Kan dit zomaar?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.