BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Taakbalk\Startmenu start niet, explorer uit

Bijdrage door gebruiker
26-01-2009
30 reacties

Hallo, ik heb een pc Windows XP van 2004. De kabel van internet heb ik losgekoppeld. De pc start normaal op, maar de Taakbalk/Startmenu blijft weg. Er is geen bureaublad zichtbaar. Wel isde foto van de achtergrond van het bureaublad duidelijk te zien. Ik kan dus helemaal niets doen, behalve:

Ctrl Alt Del geeft Windows Taakbeheer, er is geen Toepassing, wel diverse processen, Prestaties, Netwerk LAN-verbinding status Niet operationeel en 1 gebruiker aanwezig. Ik kan via Toepassingen Nieuwe taak elk programma opstarten, b.v. Outlook Express of Excel, deze werken normaal. Als ik C:\WINDOWS\Explorer opstart, verschijnen de iconen op het bureaublad en de Taakbalk/Startmenu. Echter na een paar seconden verdwijnen de iconen en Taakbalk/Startmenu weer, ik kan dat blijven herhalen, maar het proces Explorer stopt steeds weer. Wat kan ik hier aan doen?

Delen:

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.