BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

slechte service van GSMtrack.nl . Hoe nu verder?

Bijdrage door gebruiker
19-09-2008
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
1 reactie

Hallo,

Ik zit al een tijdje vast met gsmtrack.nl Zij beloven service die zij niet bieden.vorige jaar kocht ik een motorola V3i die ik binnen korte tijd terugstuurde omdat een optie niet functioneerde. Dit pakketje dient verzekerd verstuurd te worden. 8.- euro betaalde ik hiervoor. dit pakketje heb ik 2x verstuurd. Beiden keren werd heb pakketje weer teruggestuurd met de vermelding dat de telefoon naar behoren functioneerde. Omdat ook na de 2e keer versturen de optie op deze telefoon het niet deed. heb ik het zaakje erbij laten zitten. er ging te veel irritatie en energie in zitten. het belangrijkste: ik kon nog bellen, sms-en en ontvangen.

Tot ca. 4 weken geleden... Na bij een gsmwinkel langs te zijn geweest, en de mededeling kreeg dat de hardware vervangen zou moeten worden omdat het zendgedeelte faalde, verstuurde ik mijn telefoon naar Dynafix waar de telefoon gemaakt zou worden. Ik kreeg 2 weken later mijn telefoon alweer terug. Meteen de telefoon getest en deze bleek nog steeds kapot te zijn, kon niet bellen/ smsen / gebeld worden. Testen ze de telefoons uberhaupt wel voordat zij weer teruggestuurd worden??????

Meteen daarop weer naar Dynafix (het reparatiegedeelte van GSMtrack.nl) gebeld.dit vonden ze vreemd. Ik werd van het kastje naar de muur gestuurd zonder een oplossing aangekreikt te krijgen. Ook heb ikverschillende (betaalde) nummers gekregen om informatie / oplossingen te vragen. Opde nummers was niemand te bereiken. Ik werdtelkens in de wachtgezet (bij 5 minuten a 35 cent per minuut bovenop mijn abonnementskosten hang ik op)Ik heb toen opnieuw het hoofdnummer gebeld, en een ander telefoonnummer of emailadres gevraagd waarop WEL iemand te bereiken is.Ik kreeg toen het mailadres van dynafix.het hele verhaal per mail gestuurd.

De uitkomst is :ik kan geen tegemoetkomng in de kosten krijgen.de telefoon deed het op hun reparatieafdeling toen ze hem testten, en alshij nog niet naar behoren functioneerd. moet ik hem nog een ker (weer 8.- euro) opsturen naar hun.

Kan iemand mij vertellen hoe ik dit nu verder aan kan pakken? Ik hoop op tips/adviezen/ verwijzingen.

groet,[edit redactie]

Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)