BNNVARA Logo
NPO
Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

simpel netwerkwijziging

Bijdrage door gebruiker
03-01-2011
Deze post is gesloten
Deze post heeft een reactie
1 reactie
ik ben sinds juni 2010 klant van simpel. ik ben een contractduur van 24 maanden aangegaan, daarna is pas opzegging mogelijk.
nu gaat simpel wisselen van netwerk, namelijk via het t-mobilenetwerk. ik hoor hier geen goede verhalen over, en ik vraag me dus ook af of ik het contract kan beëindigen door de netwerkwisseling?
op hun eigen site staat van niet, maar ik hoor van anderen dat dit wel kan, omdat zij het contract door een ander netwerk te gaan gebruiken veranderen en ik hiervoor toestemming moet geven?

bij voorbaat dank voor je reactie!

groetjes danissa
Deze vraag is gesloten.
Het is niet meer mogelijk te antwoorden of te reageren. Let op! Gesloten topics hebben een archieffunctie. De vraag en antwoorden sluiten mogelijk niet langer aan op de huidige situatie en kunnen gedateerde informatie bevatten.

Antwoorden (0)